35926 KARIN HÅKANSSON. Färglitografi, signerad.
Bildmått: 24,5x32,5cm.
Rammått: 60x60cm.
Bruksslitage, ramen har släppt i ett hörn.
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
*Följerätt tillkommer |