Börjar: 14 sep 2024 18:43Avslutas: 22 sep 2024 17:00
22 SEPTEMBER 2024
35959
CARL JULIUS. Olja på duk, signerad.
Slutpris120 SEK
35898
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad B. Sannerheim.
Slutpris750 SEK
35961
JÖRGEN NASH. Serigrafi, "HAABET", efter Edvard Eriksens skulpturer, signerad & daterad 1977.
Slutpris400 SEK
35925
CORNELIS OOMS. Olja på duk, signerad & daterad -75.
Slutpris160 SEK
35958
Slutpris100 SEK
35926
KARIN HÅKANSSON. Färglitografi, signerad.
SlutprisInga bud
35960
JÖRGEN NASH. Serigrafi, "Moder och barn", efter Edvard Eriksens skulpturer, signerad & daterad 1977.
Slutpris400 SEK
35927
Diverse tavlor.
Slutpris140 SEK
35953
4 Inramade Laholms-motiv. Tryck.
SlutprisInga bud