Börjar: 14 sep 2024 18:43Avslutas: 22 sep 2024 17:00
22 SEPTEMBER 2024
35959
CARL JULIUS. Olja på duk, signerad.
Aktuellt bud80 SEK
35898
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad B. Sannerheim.
Aktuellt bud200 SEK
35961
JÖRGEN NASH. Serigrafi, "HAABET", efter Edvard Eriksens skulpturer, signerad & daterad 1977.
Aktuellt bud320 SEK
35925
CORNELIS OOMS. Olja på duk, signerad & daterad -75.
Aktuellt bud80 SEK
35958
Startbud80 SEK
35926
KARIN HÅKANSSON. Färglitografi, signerad.
Startbud80 SEK
35960
JÖRGEN NASH. Serigrafi, "Moder och barn", efter Edvard Eriksens skulpturer, signerad & daterad 1977.
Aktuellt bud350 SEK
35927
Diverse tavlor.
Aktuellt bud80 SEK
35953
4 Inramade Laholms-motiv. Tryck.
Startbud80 SEK