35892 Keramik. Laholmskeramik & Gefle.

35892a_8dcd49ac9b68036_med.jpeg
  • 35892a_8dcd49ac9b68036_sm.jpeg
  • 35892b_8dcd49acad5cc76_sm.jpeg
  • 35892c_8dcd49acc767080_sm.jpeg
  • 35892d_8dcd49aceaa40c4_sm.jpeg
  • 35892e_8dcd49ad0d4b0f5_sm.jpeg
  • 35892f_8dcd49ad2b58cd4_sm.jpeg
  • 35892g_8dcd49ad498d649_sm.jpeg
  • 35892h_8dcd49ad653e570_sm.jpeg
  • 35892i_8dcd49ad868ab5a_sm.jpeg
  • 35892j_8dcd49ada7df63d_sm.jpeg
  • 35892k_8dcd49adc5febbc_sm.jpeg
  • 35892l_8dcd49ade514f93_sm.jpeg
  • 35892m_8dcd49adfe184f4_sm.jpeg

En kopp, laholm har nagg.

En kanna gefle har nagg/skador.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK