Börjar: 14 sep 2024 18:43Avslutas: 22 sep 2024 17:00
22 SEPTEMBER 2024
35907
Krus. RAUS, 30-Liter
Aktuellt bud120 SEK
35875
120 Kärleksfulla miniatyrgrisar. Oanvända.
Aktuellt bud120 SEK
35909
Golvvas. Samtida.
Aktuellt bud80 SEK
35957
Diverse glas & keramik. Bl.a Kosta, Höganäs, Orrefors, Gerbera m.m.
Aktuellt bud80 SEK
35950
6 Djupa tallrikar. "Gröna Anna", Rörstrand.
Aktuellt bud200 SEK
35916
Gräddkanna. Kina, 1900-talet.
Aktuellt bud80 SEK
35917
BESWICK. 2 Hemvändarhundar.
Aktuellt bud100 SEK
35918
Orientalisk vas, Kina, 1900-talet.
Aktuellt bud80 SEK
35908
INGER PERSSON. Krus. Rörstrand Ateljé.
Startbud80 SEK
34851
EWALD DAHLSKOG. Sällsynt hänkelvas, Bo Fajans, Gefle, 1930-talet.
Aktuellt bud500 SEK
35912
Bing & Gröndal. Stort fat, "Sommerfugl" Nagg & spricka.
Startbud80 SEK
35892
Keramik. Laholmskeramik & Gefle.
Startbud80 SEK
35915
Karott. "Lotte", Turi-Design, Norge.
Aktuellt bud100 SEK
35919
Lockurna. Von Schierholz.
Startbud80 SEK
35951
Uppläggningsfat & kanna. "Gröna Anna", Rörstrand.
Aktuellt bud100 SEK