Börjar: 14 sep 2024 18:43Avslutas: 22 sep 2024 17:00
22 SEPTEMBER 2024
35932
Gungstol. Restaurerad (ommålad).
Slutpris180 SEK
35937
Soffbord med klaffar & hjul.
SlutprisInga bud
35878
Rullbord. IKEA, Råshult.
Slutpris100 SEK
35962
Matgrupp. Bord & 4 stolar, Actona Company, Holstebro, Danmark.
Slutpris200 SEK
35942
Indiskt snidat lågt bord. Teak.
Slutpris80 SEK
35965
Soffbord. Bambuimitation, svart krom med guldfärgade hörn, 1980-talet.
Slutpris80 SEK
35964
2 Stolar. Rokoko-stil.
Slutpris80 SEK
35940
Pelarbord. Sent 1800-tal.
Slutpris140 SEK
35963
Skrivbord på hjul. Engelsk stil, 1900-talet
Slutpris350 SEK
35967
Hatthylla & klädkrokar. Samtida.
SlutprisInga bud