Börjar: 17 sep 2024 10:36Avslutas: 24 sep 2024 17:00
24 SEPTEMBER 2024
36030
Krukor.
Startbud80 SEK
36013
Orientaliska elefanter. TRÄ.
Startbud80 SEK
36043
Stor koppartavla. Signerad HM.
Aktuellt bud80 SEK
36000
JAN JOHANSSON. Vas, helkristall, Orrefors, signerad.
Startbud80 SEK
36041
Punschmugg. Silver, cirka 40 gram.
Aktuellt bud200 SEK
36007
Vas. Jugend, Lavinit Patent, Bornholm, 1900-talets början.
Aktuellt bud120 SEK
36037
8 Orientaliska elefanter.
Startbud80 SEK