Börjar: 17 sep 2024 10:36Avslutas: 24 sep 2024 17:00
24 SEPTEMBER 2024
36030
Krukor.
SlutprisInga bud
36013
Orientaliska elefanter. TRÄ.
SlutprisInga bud
36043
Stor koppartavla. Signerad HM.
Slutpris120 SEK
36000
JAN JOHANSSON. Vas, helkristall, Orrefors, signerad.
Slutpris80 SEK
36041
Punschmugg. Silver, cirka 40 gram.
Slutpris200 SEK
36007
Vas. Jugend, Lavinit Patent, Bornholm, 1900-talets början.
Slutpris450 SEK
36037
8 Orientaliska elefanter.
SlutprisInga bud