Börjar: 19 sep 2024 15:00Avslutas: 26 sep 2024 17:00
26 SEPTEMBER 2024
36080
Diverse elefanter.
SlutprisInga bud
36060
Rottingbord med hylla.
Slutpris80 SEK
36082
Bordslampa. Mässing, etikettmärkt GK Typ 2095, 1900-talet.
SlutprisInga bud
36063
Matta. Rölakan.
Slutpris140 SEK
36056
Moped. REX Miniped, ommålad.
Slutpris1 700 SEK
36090
Diverse porslin & keramik. Bl.a Rörstrand, Gefle, Bavaria m.m.
Slutpris100 SEK
36058
Vinställ. Smide.
Slutpris320 SEK
36084
Ljusstakar, silver, rokokostil, Thorvald Marthinsen Solvvare fabrikk, Norge, 1900-talets första hälft.
Slutpris400 SEK
36074
Elefanter. JIE.
SlutprisInga bud
36065
Hörnskåp. Möjligvis Carpati.
Slutpris80 SEK
36067
Bestick. "Palace", Gense, 101 delar, nysilver.
Slutpris160 SEK
36091
Diverse tenn.
Slutpris140 SEK
36075
Elefanter.
SlutprisInga bud
36070
Lykta. ca: 66cm hög.
Slutpris230 SEK
35746
OHAUS. BALANSVÅG. 2610gram.
Slutpris100 SEK
36071
Diverse verktyg.
Slutpris160 SEK
36081
Diverse glas. Bl.a Orrefors, Kosta m.m.
SlutprisInga bud
36062
Matta. Rölakan.
Slutpris120 SEK
36087
VIGGO KYHN. Terrin & 2 ljusstakar, Danmark, signerade.
Slutpris100 SEK
36079
Diverse elefanter.
SlutprisInga bud
36078
Figurin. Cortendorf, Tyskland.
Slutpris140 SEK
36085
12 Kaffeskedar. Silver, "Aristokrat", EMS, ca: 153gram
Slutpris550 SEK
36072
ABU Ambassadeur 5600C, Rullfotsnummer 770900
Slutpris350 SEK
36083
Fotogenlampa. Elektriferad.
Slutpris200 SEK
36055
3 Orentaliska elefanter.
Slutpris100 SEK
36094
Slutpris80 SEK
36092
Diverse. Bl.a koppar m.m.
SlutprisInga bud
36059
Blomsterhylla. Rotting/glas.
Slutpris100 SEK
36077
Elefanter.
Slutpris80 SEK
36086
2 Figuriner. Royal Dux & Schaubach. Skador.
Slutpris260 SEK
36093
3 Korgar & 6 flaskor.
SlutprisInga bud
36068
Väggklocka.
Slutpris180 SEK
36061
Matta. Rölakan, Mattema.
Slutpris80 SEK
36069
Hink 15liter, flaska & plåtburk.
SlutprisInga bud
36064
BUFFE. "Äpplet", Jugend, Ek, tidigt 1900-tal.
Slutpris100 SEK
36088
Mikrovågsugn Elvita & brödrost ICA.
Slutpris120 SEK
36066
Modellbåt.
Slutpris100 SEK
36089
Diverse koppar & malm. Bl.a Gusum m.m.
Slutpris100 SEK
36073
ABU Ambassadeur. No 6000
Slutpris260 SEK
36057
Promenad/löpband. Flip Track lll, Life Gear, hopfällbart.
Slutpris900 SEK
36076
Elefanter.
Slutpris80 SEK