Börjar: 19 sep 2024 15:00Avslutas: 26 sep 2024 17:00
26 SEPTEMBER 2024
36080
Diverse elefanter.
SlutprisInga bud
36090
Diverse porslin & keramik. Bl.a Rörstrand, Gefle, Bavaria m.m.
Slutpris100 SEK
36074
Elefanter. JIE.
SlutprisInga bud
36075
Elefanter.
SlutprisInga bud
36087
VIGGO KYHN. Terrin & 2 ljusstakar, Danmark, signerade.
Slutpris100 SEK
36078
Figurin. Cortendorf, Tyskland.
Slutpris140 SEK
36055
3 Orentaliska elefanter.
Slutpris100 SEK
36077
Elefanter.
Slutpris80 SEK
36086
2 Figuriner. Royal Dux & Schaubach. Skador.
Slutpris260 SEK
36076
Elefanter.
Slutpris80 SEK