Börjar: 22 sep 2024 19:05Avslutas: 29 sep 2024 17:00
29 SEPTEMBER 2024
36171
BO LANDGREN. Olja på duk, signerad
Slutpris80 SEK
36173
THORE WALLNER. Oljetryck, Kungsörnar.
SlutprisInga bud
36169
JUSSI TAIPALEENMÄKI. Litografi, "Svarta stolen", signerad & numrerad 205/260.
Slutpris80 SEK
36196
LENA A LINDERHOLM. Litografi, signerad & numrerad 135/175.
Slutpris800 SEK
36175
Båttavla. Endeavour ll, Charlese Nicholson.
Slutpris140 SEK