Börjar: 24 sep 2024 11:12Avslutas: 1 okt 2024 17:00
1 OKTOBER 2024
36249
HELEN MARKOW. Olja på duk, signerad & daterad 2016.
Slutpris80 SEK
36241
KIRSTEN SEIER (HOLMBRO). Batik, signerad.
SlutprisInga bud
36240
LOUIS ZELIG. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
36242
KIRSTEN SEIER (HOLMBRO). Batik, signerad & daterad -78.
SlutprisInga bud
36245
Handarbete på spegel.
Slutpris100 SEK
35608
AFFISCH. Joan Miro.
Slutpris80 SEK
36247
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Offsetlitografi, signerad C.Troeds & daterad -84.
Slutpris140 SEK
36250
JENNY NYSTRÖM. Tryck.
SlutprisInga bud
36244
Äldre bonad. Inglasad.
Slutpris80 SEK
36248
Tavla. Samtida.
Slutpris80 SEK
36246
ALLAN OLSSON. Akvarell, "Träsvarven", signerad & daterad 1973.
SlutprisInga bud
36243
OLLE KÅKS. Färglitografi, signerad & numrerad 17/75.
Slutpris80 SEK
36251
2 Canvastavlor. Samtida.
Slutpris80 SEK