36293 Campingset. Origo, hopfällbart, 1960-talet.

36293a_8dcde1e3a07c9f4_med.jpeg
  • 36293a_8dcde1e3a07c9f4_sm.jpeg
  • 36293b_8dcde1e3c42d393_sm.jpeg
  • 36293c_8dcde1e3f92100b_sm.jpeg
  • 36293d_8dcde1e42654852_sm.jpeg
  • 36293e_8dcde1e44cacc03_sm.jpeg
  • 36293f_8dcde1e46e23662_sm.jpeg
  • 36293g_8dcde1e48e3dfc8_sm.jpeg

Bord mäter ca: 60,5cm högt & 60x80cm.

Pallar mäter ca: 40cm höga & 30x34cm.

Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK