36321
Paraplyställ. Carlo, Made in Sweden, galonklädd med handtag.
Slutpris180 SEK
36318
Eldhund. Gjutjärn, ASEA, 1900-talets andra hälft.
Slutpris290 SEK
36300
10 Förvaringslådor med lock. Samla, IKEA.
Slutpris320 SEK
36320
Äldre skrivmarskin. "Erika" A.G. vorm seidel & Neumann, Dresden.
SlutprisInga bud
36297
Värmeljushållare. smide & glas.
SlutprisInga bud
36013
Orientaliska elefanter. TRÄ.
SlutprisInga bud
36301
Serveringsvagn. Plåt, samtida.
Slutpris100 SEK
36290
Syskrin med innehåll. 1946, kurbitsmålad.
Slutpris120 SEK
36293
Campingset. Origo, hopfällbart, 1960-talet.
Slutpris180 SEK