Börjar: 26 sep 2024 13:46Avslutas: 3 okt 2024 17:00
3 OKTOBER 2024
35540
HUGO ZUHR. Färglitografi, "Båt", signerad och numrerad 102/200.
SlutprisInga bud
35527
STIG BORGLIND. Etsning, "Sommernatt", signerad.
SlutprisInga bud
36309
LILLAN BERG-HAGENFELDT. Akvarell, "Försvinnande miljö", signerad LBH.
Slutpris750 SEK
36044
UMAR TELL. Blandteknik, signerad.
Slutpris160 SEK
36310
AXEL PERSSON. Olja på duk, "Våren", signerad.
SlutprisInga bud
36307
KAJ BRANDSTRUP. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
35514
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Reproduktion på duk, "Sydländsk kustbild", signerad.
SlutprisInga bud
35531
TAGE RUDOLF AHLM. Olja på duk, "Hamnmotiv" signerad.
SlutprisInga bud
35524
GUSTAV GUNNARSSON. Olja på duk, signerad.
Slutpris120 SEK
35539
MAURICE MOBERG. Färglitografi, "Blommor i fönsterkarm", signerad och numrerad 12/90.
SlutprisInga bud
35529
GUNNAR LARSSON. Färglitografi, "Golfspelare". signerad och numrerad 10/125.
Slutpris80 SEK
35538
HARRO KOSKINEN. Färglitografi, "Brygga", signerad, numrerad 279/410 & daterad 1978.
SlutprisInga bud
35528
HARDY STRID. Färgserigrafi, "Abstrakt komposition". Signerad och numrerad 12/100.
Slutpris230 SEK