Börjar: 26 sep 2024 13:46Avslutas: 3 okt 2024 17:00
3 OKTOBER 2024
36291
Serveringsvagn. Ek & kakel, 1900-talet.
Slutpris80 SEK
36294
Barnstol. "Antilop", IKEA, plast & metall.
Slutpris100 SEK
35389
Hatthylla. GUNFRED GUNNAR FREDRIKSON AB.
Slutpris120 SEK
31970
Vitrinskåp med belysning. Samtida.
SlutprisInga bud
36299
Sängskåp. Bruka Design.
Slutpris140 SEK
36301
Serveringsvagn. Plåt, samtida.
Slutpris100 SEK
36290
Syskrin med innehåll. 1946, kurbitsmålad.
Slutpris120 SEK