Börjar: 29 sep 2024 16:29Avslutas: 6 okt 2024 17:00
6 OKTOBER 2024
36408
24 glas, Oanvända. LELIE, Rymmer 17cl.
Slutpris80 SEK
36403
Väggrelief, Laholms Keramik.
SlutprisInga bud
36375
7 Figurin. Bing & Gröndal, SVEN LINDHARDT. "Pinebarn"
Slutpris120 SEK
36394
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.
SlutprisInga bud
36356
2 Vaser, Kosta & skål Smålands konstglas.
SlutprisInga bud
36380
2 Längder. Gardiner. Design by Serholt Sweden.
SlutprisInga bud
35596
THOMAS HAFSTRÖM. Tryck.
Slutpris80 SEK
36379
Golvlampa/läslampa. Vitrika, Danmark, metall & glas.
Slutpris140 SEK
36342
YCKI. Galjhållare med galjar.
Slutpris80 SEK
36374
3 Pinnstolar. "Stocka", Stockaryd Småland.
Slutpris80 SEK
36367
Figurin. Bing & Gröndal.
Slutpris120 SEK
36343
Diverse vinylskivor. Singlar/EP.
Slutpris230 SEK
36388
Äldre ljusskylt. FRISÖR A. LINDÉN, trä, metall & glas.
Slutpris120 SEK
36406
Samlartallrikar. Royal Copenhagen 1968-1986 & Bing & gröndal 1971-1978
Slutpris120 SEK
36345
Korg, fäll & glas flaska.
SlutprisInga bud
36369
Äldre kommod. Furu, 1900-talets första del.
Slutpris100 SEK
36398
Diverse glas, vaser, 12 stora glas, m.m.
Slutpris100 SEK
36376
Pinnstol. Nässjö.
SlutprisInga bud
36402
Slutpris140 SEK
36370
Figurin. Bing & Gröndal.
Slutpris120 SEK
36414
Vitrinskåp. Gustaviansk stil, "Chateau Blanc", Made in Taiwan.
Slutpris80 SEK
36354
4 Delar Keramik, troligtvis Spanien.
SlutprisInga bud
36344
Diverse vinylskivor.
Slutpris600 SEK
36404
OIVA TOIKKA, skål i glas. "Fauna", Nuutajärvi. Finland.
SlutprisInga bud
36383
3 Stora grytor.
Slutpris100 SEK
36341
Spel & pussel.
SlutprisInga bud
36415
Handknuten Persisk matta. Sakur-Mir (Serabend), Iran.
Slutpris600 SEK
36381
Golvlampa. Kosta Elarmatur, mässing, 1900-talet.
Slutpris200 SEK
36401
Uppläggningsfat, samlartallrikar.
Slutpris120 SEK
36391
Träskulptur. 50cm hög.
Slutpris80 SEK