Börjar: 1 okt 2024 14:55Avslutas: 8 okt 2024 17:00
8 OKTOBER 2024
36198
Spegel. Rotting.
Slutpris80 SEK
36467
PER FRANZÉN. Litografi, "Hamninlopp", signerad & numrerad 393/395.
SlutprisInga bud
36458
Äldre symaskin. Singer.
SlutprisInga bud
36427
Diverse. Glas. Bl.a Kosta, Orrefors, Smålandshyttan, Sea m.m.
SlutprisInga bud
36462
Guldpendyl. Westerstrand, Töreboda
Slutpris180 SEK