Börjar: 6 okt 2024 13:58Avslutas: 13 okt 2024 17:00
13 OKTOBER 2024
- BELYSNINGRensa filter
36587
Bordslampa. Fagerhult, mässing.
Slutpris400 SEK
36558
Takplafond med prismor, 1900-talets mitt.
SlutprisInga bud
36559
Taklampa. Tyg.
Slutpris80 SEK
36545
Diverse blandat. Bl.a skrivbordslampa LEDU, Utebelysning m.m
SlutprisInga bud
36534
2 Fönsterlampor.
SlutprisInga bud
36562
Golvlampa. Barock-stil, förgylld & bemålad dekor, tidigt 1900-tal.
Slutpris850 SEK
36560
Taklampa. Möjligtvis Dansk design.
SlutprisInga bud
36585
2 Bordslampor. Aneta, modell 18718, mässing.
Slutpris100 SEK
36597
Bordslampa, Strindberg modell, smide & glas.
Slutpris200 SEK