Börjar: 6 okt 2024 13:58Avslutas: 13 okt 2024 17:00
13 OKTOBER 2024
36600
YNGVE EKSTRÖM. Soffbord på hjul, Swedese, 1970-talet.
Slutpris260 SEK
36601
Bord med hylla. Art Deco, 1900-talets första hälft.
Slutpris200 SEK
36599
2 Sängbord. Furu, samtida.
Slutpris100 SEK
36598
4 Stolar. "Stocka", Stockaryd, Småland.
Slutpris120 SEK
36580
6 STOLAR. Marcel Breuer för Thonet (typ Bauhaus), "Cesca", Italy.
Slutpris850 SEK