Börjar: 8 okt 2024 08:32Avslutas: 15 okt 2024 17:00
15 OKTOBER 2024
36635
Elefanter, TRÄ.
Slutpris180 SEK
36627
Trasmattor, matta, tavlor & resväska.
SlutprisInga bud
36620
TEAK. Delar av hylla/hyllor.
Slutpris230 SEK
36616
MARIANNE CRONBERG. Olja på duk, "Mölle", signerad & daterad -66.
SlutprisInga bud
36633
Diverse vinylskivor.
Slutpris400 SEK
36602
Bordslampa Karlskrona Lampfabrik & skrivbordslampa IKEA.
Slutpris80 SEK
36606
Diverse elefanter. Bl.a sten m.m.
Slutpris80 SEK
36604
SlutprisInga bud
36624
Cykelvagn.
SlutprisInga bud
36626
Soffbord med klaffar.
SlutprisInga bud
36605
Elefanter TRÄ.
Slutpris100 SEK
36612
Diverse glas. Bl.a Cristal d`Arques, Iittala, Pukeberg m.m.
Slutpris80 SEK
36625
Barnstol. Troll.
SlutprisInga bud
36621
Spegel. 1900-Talet.
Slutpris80 SEK
36632
Diverse vinylskivor EP/singlar & CD-skivor.
Slutpris230 SEK
36637
Elefanter, TRÄ.
Slutpris80 SEK
36622
BERTIL FRIDHAGEN. Bokhylla, teak, ur Variett-serien, AB Svenska möbelfabrikerna, Bodafors, lanserades 1962.
Slutpris450 SEK
36608
Diverse svenska mynt.
Slutpris600 SEK
36617
LARS NORDSTAM. Olja på duk, "Fiskeläge", signerad Lars Hall.
SlutprisInga bud
36416
Matbord "Bjuvsta" med 2 iläggsskivor & 4 stolar "Norrnäs", IKEA.
SlutprisInga bud
36638
Elefanter.
Slutpris80 SEK
36603
Diverse textil m.m.
SlutprisInga bud
36634
Radiostyrd helikopter
Slutpris140 SEK
36609
SlutprisInga bud
36613
Diverse Elefanter. Porslin & keramik.
Slutpris80 SEK
36629
2 Mangelkorgar.
Slutpris100 SEK
36636
Diverse. Bl.a Karl Holmberg m.m.
Slutpris120 SEK
36320
Äldre skrivmarskin. "Erika" A.G. vorm seidel & Neumann, Dresden.
Slutpris80 SEK
36607
Diverse. Bl.a lampkupa, dockor m.m.
SlutprisInga bud
36640
Elefanter, TRÄ.
Slutpris100 SEK
36631
Diverse vinylskivor.
SlutprisInga bud
36630
Träback. Apotekarnas, Pripps.
Slutpris160 SEK
35746
OHAUS. BALANSVÅG. 2610gram.
Slutpris80 SEK
36610
Elefanter. TRÄ.
Slutpris80 SEK
36623
Skrivbord & stol. Ek, Jugend-stil, tidigt 1900-tal, renoveringsobjekt.
Slutpris230 SEK
36639
Diverse analoga kameror m.m. Bl.a Konica, Canon, Balba.
Slutpris290 SEK
36618
2 Stolar. Samtida.
SlutprisInga bud
36628
Diverse tavlor. Oljor & tryck.
SlutprisInga bud
36619
2 Pinnstolar. Luterna, Estland, 1900-talets början.
Slutpris100 SEK
36611
Elefanter. TRÄ.
Slutpris140 SEK