Börjar: 11 okt 2024 09:12Avslutas: 20 okt 2024 17:00
20 OKTOBER 2024
36768
JAN ZIELECKI. Färglitografi, "Ishockeyspelare Tre kronor", signerad.
Slutpris120 SEK
36771
Tavla. Oljetryck.
Slutpris140 SEK
36774
THALIA LINCOLN. Litografi, signerad & daterad 1973.
SlutprisInga bud
36776
UMAR TELL. Affisch, löst blad, signerad Tell.
Slutpris120 SEK
36775
KNUT ANERUD. Akvarell, "Vid Stekenjokk", signerad & daterad 6/8 -72.
Slutpris100 SEK
36773
PAUL HOLSBY. Färglitografi, signerad, daterad -75 & numrerad 51/75.
Slutpris80 SEK
35260
GERTRUD WRÅKE LINDQVIST (1905-1996). "Vilostund", signerad.
SlutprisInga bud
36770
Äldre tavla. Olja på duk, osignerad.
Slutpris80 SEK
36769
2 Tavlor. Inköpta i Kongo på 1990-talet.
Slutpris80 SEK
36772
Affisch. Komposition.
SlutprisInga bud
34269
TOM KRESTESEN. Färglitografi, signerad, daterad 79 & numrerad 125/250.
SlutprisInga bud
36767
EUGEN MONTELIN. Färglitografi, "Trägubbar", signerad & numrerad 144/200.
Slutpris100 SEK
36766
STEPHAN GIP. Färglitografi, "Strandparti med brygga", signerad & numrerad 112/200,
Slutpris140 SEK