36861 Piedestal med marmor. 1900-talet.

36861a_8dcec3ebe9a2cd6_med.jpeg
  • 36861a_8dcec3ebe9a2cd6_sm.jpeg
  • 36861b_8dcec3ebff7ebc2_sm.jpeg
  • 36861c_8dcec3ec11a8058_sm.jpeg
  • 36861d_8dcec3ec3349a27_sm.jpeg
  • 36861e_8dcec3ec59cf10c_sm.jpeg
  • 36861f_8dcec3ec867486e_sm.jpeg
  • 36861g_8dcec3eca9eaf2c_sm.jpeg

Mäter ca: 71cm hög & 25x25cm.

Bruksslitage, skav, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK