36844 Singer symaskinsunderrede med stenskiva.

36844a_8dcec367f9f2429_med.jpeg
  • 36844a_8dcec367f9f2429_sm.jpeg
  • 36844b_8dcec368147e430_sm.jpeg
  • 36844c_8dcec368379731e_sm.jpeg
  • 36844d_8dcec36855de2d1_sm.jpeg
  • 36844e_8dcec3687d7b86c_sm.jpeg
  • 36844f_8dcec368a370f56_sm.jpeg

Mäter ca: 75cm hög & 61x88cm.

Bruksslitage, rost, nagg.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK