Börjar: 14 okt 2024 12:54Avslutas: 22 okt 2024 17:00
22 OKTOBER 2024
- BELYSNINGRensa filter
36857
Golvlampa. EWÅ, Värnamo, Modell G-13, mässing
Slutpris320 SEK
36558
Taklampa/plafond med prismor, 1900-talets mitt.
SlutprisInga bud
36837
2 Vägglampor. Retro. HAMALUX
Slutpris140 SEK
36852
Taklampa, armatur, samtida.
Slutpris230 SEK
36851
Stor bordslampa. Royal Copenhagen.
Slutpris200 SEK
36813
Fönsterlampa. Samtida. STRAALA.
Slutpris100 SEK
36827
Bordslampa. Förgylld metall med marmorfot, rokokostil
Slutpris120 SEK
36811
LAURITS HJORTH. Bordslampa, Bornholm.
Slutpris140 SEK
36812
Bordslampa. Jeppe Christensen 1991.
Slutpris80 SEK