Börjar: 14 okt 2024 12:54Avslutas: 22 okt 2024 17:00
22 OKTOBER 2024
36575
GUNNAR OLAUSSON. Akvarell, Abstrakt komposition, signerad och daterad -68.
Slutpris80 SEK
36567
ROBERT HÖGFELDT. Efter. Tryck. Offset.
Slutpris80 SEK
36570
BERTIL LANDELIUS. Olja på pannå, "Offerplatsen", Signerad.
SlutprisInga bud
36578
NILS ZETTERBERG. Färglitografi, "Stilleben", signerad, numrerad 82/110.
SlutprisInga bud
36572
NILS ENGSTRÖM. Olja på duk, "Gårdsinteriör", signerad
SlutprisInga bud
36576
LAINA LAHJO LAINE. Olja, daterad på baksidan 1940.
SlutprisInga bud
36569
BERTIL MÅRTENSSON. Olja på pannå, "stilleben", signerad.
SlutprisInga bud
36568
SlutprisInga bud