Börjar: 15 okt 2024 13:14Avslutas: 24 okt 2024 17:00
24 OKTOBER 2024
36876
ÅKE HOLM. 6 Litografier, ej inramade.
Slutpris100 SEK
36863
HJALMAR LINDBLOM. Olja på duk. "Hamnen Landskrona", signerad.
Slutpris450 SEK
36886
LISA LARSON, Väggrelief, Gustavsberg.
Slutpris550 SEK
36866
HJALMAR LINDBLOM. Olja på duk, signerad.
Slutpris120 SEK
36884
ÅKE HOLM. 4 Litografier, 2 med ram & 2 utan.
Slutpris120 SEK
36862
HJALMAR LINDBLOM. Olja på duk. "Borstahusen". signerad
Slutpris120 SEK
36865
Slutpris160 SEK
36864
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad STRÅHED.
SlutprisInga bud
36896
Åke Holm. 6 Litografier, ej inramade.
Slutpris230 SEK