Börjar: 15 okt 2024 13:14Avslutas: 24 okt 2024 17:00
24 OKTOBER 2024
36875
Fat, Mateus.
SlutprisInga bud
36867
GUNNAR NYLUND. Skål, Rörstrand.
Slutpris230 SEK
36891
ULLA & GUSTAV KRAITZ, Skulptur, signerad & numrerad 2125. Lagad.
Slutpris200 SEK
36898
ULLA SÖNNERSTAM, Ljuslykta, "Knytetyg".
SlutprisInga bud
36877
Krus, Rörstrand.
Slutpris200 SEK
36903
3 Krukor & 1 spargris. Elefanter.
Slutpris100 SEK
36885
HARALD SOLOMON, Figurin, porslin, Rörstrand.
Slutpris80 SEK
36900
4 Elefanter.
Slutpris80 SEK