Börjar: 20 okt 2024 13:53Avslutas: 27 okt 2024 18:00
27 OKTOBER 2024
36970
NILS OLZON. Olja på duk, "vinterlandskap", signerad.
Slutpris100 SEK
36968
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, "sjölandskap", signerad Bo ?.
Slutpris80 SEK
36963
ANNA-KARIN LIEDBERG. Tavla i Emalj, "Skuggor", signerad på baksidan.
Slutpris200 SEK
36967
RAGNAR SÖDERSTRÖM. Olja på duk, "sjölandskap", signerad R. Söderström.
Slutpris80 SEK
36966
PER GUMMESON (1958-1928). Olja på duk, "korsvirkesgård", signerad & daterad 1918.
Slutpris230 SEK
36969
FRIDA BJÖRNSON. Målning/relief, "Blomsterstilleben", signerad & daterad 1948.
Slutpris120 SEK
36971
Akvarell, Signerad Karin P (kan vara Karin Parrow).
Slutpris80 SEK