Börjar: 20 okt 2024 13:53Avslutas: 27 okt 2024 18:00
27 OKTOBER 2024
36976
Taklampa. Omgjord båtratt, trä, nautika.
SlutprisInga bud
36940
Diverse. Bl.a Vrilskål, teak m.m.
Slutpris100 SEK
36949
Diverse frimärken. Bl.a postfriska svenska.
Slutpris230 SEK
36948
Diverse julbelysning.
Slutpris80 SEK
36921
Filt / Pläd. NAMUR.
Slutpris80 SEK
36939
Verktygslåda, med innehåll.
Slutpris140 SEK
36969
FRIDA BJÖRNSON. Målning/relief, "Blomsterstilleben", signerad & daterad 1948.
Slutpris120 SEK
36975
Taklampa. Italiensk-stil, metall.
Slutpris100 SEK
36943
Diverse. Bl.a brickor m.m.
SlutprisInga bud
36957
Diverse tenn m.m.
Slutpris160 SEK
35908
INGER PERSSON. Krus. Rörstrand Ateljé.
SlutprisInga bud
36960
Diverse glas. Bl.a Holmegaard, Iittala, Luminarc m.m
Slutpris120 SEK
36971
Akvarell, Signerad Karin P (kan vara Karin Parrow).
Slutpris80 SEK
36920
Diverse hushållsgeråd. Bl.a 2 Kvarnar & våg
SlutprisInga bud
36972
Takfotogenlampa. Kosmos Brenner, elektrifierad.
Slutpris100 SEK
36992
TV. SONY, 40 tum.
Slutpris100 SEK