Börjar: 18 okt 2024 15:11Avslutas: 23 okt 2024 17:00
LÅGT UTROP. 23 OKTOBER 2024
36604
SlutprisInga bud
36493
Diverse allmoge m.m.
SlutprisInga bud
36594
Diverse glas, oljelampa m.m.
SlutprisInga bud
37007
Canvastavla. oanvänd, inplastad.
SlutprisInga bud
34507
Diverse Påsk.
Slutpris40 SEK
36553
Diverse, porslin & keramik.
SlutprisInga bud
36428
Bordslampa, Belid & 2 spottar IKEA.
SlutprisInga bud
36409
Diverse. glas, spritglas.
SlutprisInga bud
36550
SlutprisInga bud
36596
SlutprisInga bud
36534
2 Fönsterlampor.
Slutpris20 SEK
36201
Antik pinnstol. 1700/1800-talet.
SlutprisInga bud
34819
Diverse skarfsar.
Slutpris20 SEK
36235
SlutprisInga bud
36590
Diverse brickor, marschaller m.m
Slutpris20 SEK
36234
SlutprisInga bud
36631
Diverse vinylskivor.
Slutpris40 SEK
36541
SlutprisInga bud
36151
2 Fat. Glas. Samtida.
Slutpris20 SEK
35869
SlutprisInga bud
36170
Diverse glas. Bl.a Kosta, Orrefors, Arcoroc, Skruf m.m.
Slutpris20 SEK
36146
Diverse porslin m.m.
SlutprisInga bud
36141
Diverse spritglas, glas.
SlutprisInga bud
36551
Diverse verktyg m.m.
Slutpris60 SEK
36443
Diverse spritglas.
SlutprisInga bud
36679
10 Fönsterprydnader i glas. Dekorativa. Samtida. Från nerlagd butik.
Slutpris80 SEK
36682
Pläd/filt. NAMUR
Slutpris80 SEK
36547
Slutpris40 SEK
36394
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.
Slutpris60 SEK
36410
Diverse. glas, spritglas.
SlutprisInga bud
36552
Diverse. Ljusstakar m.m.
Slutpris40 SEK
36659
12 Fat i plast. Samtida. MOSS. Oanvända.
SlutprisInga bud
36540
Slutpris20 SEK
36492
Vägglampa.
SlutprisInga bud
36484
Slutpris20 SEK