Börjar: 26 okt 2024 04:40Avslutas: 3 nov 2024 18:00
3 NOVEMBER 2024
37124
LILLAN BERG-HAGENFELDT. Akvarell, "SENT PÅ DAN". signerad
Slutpris320 SEK
37126
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, "Laholmsmotiv"
SlutprisInga bud
37122
Laholm 1921. Wendelboe. 1989. Olja på duk.
SlutprisInga bud
37125
2 Inramade plancher. MUCHA TRUST 2002.
Slutpris290 SEK
37127
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, "Laholmsmotiv".
Slutpris80 SEK
37123
Laholm 1911. Wendelboe. 1989. Olja på duk.
Slutpris100 SEK