Börjar: 1 nov 2024 09:08Avslutas: 10 nov 2024 18:00
10 NOVEMBER 2024
37266
Diverse. Bl.a Kaj Franck "Finel", kaffekanna, sjöskumspipa m.m.
Slutpris100 SEK
37254
PER ÅKERED. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
37228
2 Lampfötter, Elefant.
Slutpris230 SEK
37230
SlutprisInga bud
37243
KJELL ENGMAN. Vas, "Swing", Kosta Boda, osignerad.
Slutpris80 SEK
37268
SlutprisInga bud
37275
Vårjacka. Munthe Plus Simonsen, Copenhagen, Getskinn, storlek S
Slutpris140 SEK
37274
Diverse trädgårdsredskap m.m.
Slutpris120 SEK
37225
Diverse keramik, porslin & glas. Bl.a BAY, Bo Borgström, Nittsjö, Bo Fajans m.m.
Slutpris80 SEK
37269
SlutprisInga bud
37261
Diverse beslag till möbler.
Slutpris80 SEK
37271
Takplafond. MS-Belysning, samtida.
Slutpris650 SEK
37281
Paljettklädd Topp, Storlek S
SlutprisInga bud
37263
Elefanter, ihop plockade av tidigare osålda. Bl.a JIE m.m.
Slutpris80 SEK
37255
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Signerad.
Slutpris80 SEK
37279
Jeansjacka. NO.L.ITA, storlek S.
SlutprisInga bud