Börjar: 4 nov 2024 16:05Avslutas: 12 nov 2024 18:00
12 NOVEMBER 2024
37331
SVANTE TUVESON. Olja på duk, Abstrakt figurkomposition, signerad & daterad 1949.
SlutprisInga bud
37330
EVA ZETTERVALL. Litografi, "Ansikte", signerad & numrerad 40/250.
SlutprisInga bud
37334
ERNST NORLIND. Etsning, signerad.
SlutprisInga bud
37326
AXEL HAMBORN. Olja på pannå, "Stadsmotiv", signerad.
SlutprisInga bud
37332
INGEBORG B DUBOIS. Olja på duk, "Stilleben", signerad.
Slutpris160 SEK
37327
THURE DAHLBECK. Träsnitt, "Vinter", signerad, daterad -67 & numrerad 4/16.
SlutprisInga bud
37328
ÅKE KLINGBERG. Olja på pannå, "Hus i skogslandskap", signerad.
SlutprisInga bud
37329
GÖRAN BRUNIUS. Etsning, " Rovfågel", signerad & numrerad 75/160.
SlutprisInga bud