Börjar: 8 nov 2024 13:17Avslutas: 17 nov 2024 18:00
17 NOVEMBER 2024
37452
BARBRO JÖNSSON. Färglitografi, signerad, daterad -83 & numrerad 142/260.
SlutprisInga bud
37453
JUSSI TAIPALEENMÄKI. Färglitografi, signerad & numrerad 56/190.
Slutpris80 SEK
37454
WALTER BENGTSSON. Färglitografi, signerad.
Slutpris80 SEK
37455
BARBRO JÖNSSON. Färglitografi, signerad, daterad -84 & numrerad 153/200.
SlutprisInga bud
37413
Uniformstavlor. 5st, Svea Lifgarde & Första Lifegrenadjärregementet.
Slutpris200 SEK
37451
SVEN JONSON. Färglitografi, signerad & numrerad 144/390.
Slutpris120 SEK