Börjar: 8 nov 2024 13:17Avslutas: 17 nov 2024 18:00
17 NOVEMBER 2024
37442
Trädgårdssoffa. Husqvarna, 1900-talet.
Slutpris1 300 SEK
37433
2 Piedestaler. Metall, samtida.
Slutpris80 SEK
37440
ALF SVENSSON. Fåtölj, "Modell form 7", DUX, 1960/70-talet.
Slutpris400 SEK
37434
Pinnstol.
SlutprisInga bud
37446
Fåtölj. Rotting.
SlutprisInga bud
37443
2 Sängbord. Mahognyfaner/mahogny. 1900/2000-talet.
Slutpris100 SEK