Börjar: 12 nov 2024 14:02Avslutas: 19 nov 2024 18:00
19 NOVEMBER 2024
37507
HARDY STRID. Färgseriegrafi, komposition, signerad, daterad -81 & numrerad 224/300.
SlutprisInga bud
37504
INGVAR ADAMSSON. Torrmålsgravyr, "kv. Galten, Halmstad", signerad, daterad -79 & numrerad 14/25.
SlutprisInga bud
37491
LARS HALL. Olja på duk, "Fiskestugor", signerad.
SlutprisInga bud
37497
MICHAEL QVARSEBO. Olja på pannå, "Visionärt porträtt Kristus, signerad & daterad 1971.
Slutpris160 SEK
37505
WILHELM KÅGE. Olja på duk, "stilleben", signerad & daterad 1957.
SlutprisInga bud
37493
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
37499
OLOF ANDERSSON. Olja på pannå, "Norre Port Halmstad", signerad.
Slutpris80 SEK
37500
OLOF ANDERSSON. Olja på pannå, signerad.
Slutpris80 SEK
37502
INGVAR ADAMSSON. Torrmålsgravyr, "Kyrkogat, 21. Hstal", signerad & daterad -84.
SlutprisInga bud
37494
PER LARSSON. Olja på duk, "skog vid sjö", signerad.
SlutprisInga bud
37506
KARL JALHE. Pastellmålning, signerad & daterad -56.
SlutprisInga bud
37289
6 Tavlor. Oljor, litografier.
SlutprisInga bud