Börjar: 16 nov 2024 09:44Avslutas: 24 nov 2024 18:00
24 NOVEMBER 2024
37603
ERIC HANSEN. Litografi, komposition, "Svart dans", signerad & daterad -58
Startbud80 SEK
37599
OLLE GILL. Akvarell, komposition, signerad & daterad -68.
Aktuellt bud550 SEK
37595
JACQUES ZADIG. Färglitografi, "Vilande kvinna", signerad, daterad -82 & numrerad 198/375.
Startbud80 SEK
37600
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, stilleben, osignerad.
Startbud80 SEK
37604
ERIC HANSEN. Litografi, komposition, "Legal byggnation", signerad & daterad -58
Startbud80 SEK
37598
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Teckning, signerad & daterad 1947.
Startbud80 SEK
37593
NILS ÖBERG. Olja på duk, "Styrsö", signerad N. Öberg.
Aktuellt bud80 SEK
37601
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell på textil, "sommaräng", otydlig signatur.
Startbud80 SEK
37602
CLARENCE KRISTOFFERSSON. Färlitografi, "Gräshoppa", signerad & numrerad 196/200.
Startbud80 SEK
37592
Utställningsaffisch. Andy Warhol.
Aktuellt bud100 SEK
37597
MATS MÅNSSON. Färglitografi, komposition, signerad.
Startbud80 SEK
37596
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell på textil, "stadsmotiv", otydlig signatur & daterad -86.
Startbud80 SEK
37594
NILS ÖBERG. Olja på duk, signerad N. Öberg.
Aktuellt bud80 SEK