Börjar: 23 nov 2024 06:58Avslutas: 1 dec 2024 18:00
1 DECEMBER 2024
37732
ECKE HEDBERG. Olja på duk, "Kungsberget Gästrikland", signerad & daterad -45.
Aktuellt bud500 SEK
37745
CURT OLSSON. Olja på pannå, Komposition, signerad.
Startbud80 SEK
37737
ÅKE LILJESON. Akvarell, "Benidorm", signerad.
Startbud80 SEK
37738
CARSTEN HVISTENDAHL. Färglitografi, "Malagafiskare", signerad, daterad 1962 & numrerad 8/300.
Startbud80 SEK