Börjar: 26 nov 2024 07:19Avslutas: 3 dec 2024 18:00
3 DECEMBER 2024
37787
ILLER. Uppstoppad.
Aktuellt bud100 SEK
37773
2 Tomtar. Terrakotta, Tyskland.
Startbud80 SEK
37764
Diverse DVD-Filmer.
Startbud80 SEK
37783
2 Par ljusstakar & ljussläckare (skäppa). Mässing/malm.
Startbud80 SEK
37782
2 Mangelkorgar.
Startbud80 SEK
37771
5 Lakansskydd. "Jenny" Prosense & 2 förpackningar Attenda cover- dri PLUS.
Startbud80 SEK
37755
2 Brandsläckare.
Startbud80 SEK
37757
6 Figuriner. Biskviporslin.
Startbud80 SEK
37765
Diverse Lego. Cirka 5 kg.
Aktuellt bud80 SEK
37760
Tyskt porslin. Bl.a Rosenthal, Bavaria, Bay m.m.
Aktuellt bud80 SEK
37767
Vaser. Ett par, Jugend, Tidigt 1900-tal.
Startbud80 SEK
37777
Jakttroféer
Aktuellt bud100 SEK
37762
Figurin. Nao by Lladro.
Startbud80 SEK
37756
Ansiktsmasker. Afrikanska.
Startbud80 SEK
37768
2 Hartmann Molicare Mobile & 1 Tena Proskun Comfort Inkontinens skydd.
Startbud80 SEK
37784
Klockor/bjällror. Mässing/malm.
Aktuellt bud80 SEK
37761
Höganäs Keramik. 6 Delar.
Startbud80 SEK
37785
Adventsljusstake. Teak, LUMA.
Aktuellt bud80 SEK
37758
ARTHUR PERCY. "Gyllen" 3 Delar. Gefle/Upsala Ekeby.
Startbud80 SEK
37769
4 Fp Attends. Cover-Dri PLUS.
Startbud80 SEK
37781
SVEN ERIXSON. Litografi, "Dansbanan", signerad & numrerad 219/360.
Aktuellt bud80 SEK
37753
Diverse leksaksfigurer.
Startbud80 SEK
37774
2 Lampor.
Startbud80 SEK
37776
Bjärelyktan. Mässing, Bertil Persson, Båstad.
Startbud80 SEK
37786
Älghorn. 4 Taggare, jakttrofé.
Startbud80 SEK
37759
Diverse glas. Bl.a Kosta, Orrefors, Eda, Bergdala m.m.
Aktuellt bud80 SEK
37766
Diverse. Bl.a Marmor, Fruktfat 1950-tal m.m.
Startbud80 SEK
37772
2 FP Tena. Comfort EXTRA & 1 Fp tena comfort ultina & 1 Attends contours Air Comfort.
Startbud80 SEK
37779
Guldpendyl.
Aktuellt bud80 SEK
37754
Diverse barnböcker. Bl.a Astrid Lindgren m.m.
Aktuellt bud80 SEK
37775
Tomte. Papir Mache.
Aktuellt bud80 SEK
37778
Väggkruka med ängel. Malm, 1900-talet.
Aktuellt bud80 SEK
37763
Diverse DVD-Filmer.
Startbud80 SEK
37780
OLOF ANDERSSON. Olja på pannå, signerad.
Startbud80 SEK
37770
4 Förpackningar, Tena Comfort Ultima.
Startbud80 SEK