Börjar: 15 okt 2023 14:34Avslutas: 22 okt 2023 17:00
22 OKTOBER 2023
27822
Arkitekthurtsar/ritningsskåp. Proveniens Stiftelsen Teckningsmuseet Laholm.
Slutpris650 SEK
27787
Pinnsoffa. "Florida", Bröderna Wigells Stolfabrik AB, Malmbäck, 1900-talets mitt.
Slutpris1 700 SEK
27788
Rotting-grupp. 4 Delar, 1900 talet.
Slutpris650 SEK
27811
Telefonhylla, String. Skiva av teak.
Slutpris160 SEK
27820
Konsolbord/avlastningsbänk. Samtida.
Slutpris260 SEK
27830
Hatthylla. Värnamo.
SlutprisInga bud
27825
Slutpris700 SEK