Börjar: 16 okt 2023 11:52Avslutas: 24 okt 2023 17:00
24 OKTOBER 2023
- GLAS & KRISTALLRensa filter
27832
Diverse glas. Bl.a Johansfors, Åseda, Orrefors m.m.
Slutpris80 SEK
27836
Diverse glas. Äldre & samtida,
Slutpris80 SEK
27837
Diverse glas. Bl.a Orrefors m.m.
Slutpris80 SEK
27838
Diverse Karaffer m.m. Bl.a Orrefors.
Slutpris120 SEK
27843
Skålar. Anna Örnberg Strömbergshyttan & Anne Nilsson Orrefors.
SlutprisInga bud
27845
VICKE LINDSTRAND. Kosta Boda, 2 delar, signerade.
Slutpris140 SEK
27857
LARS SESTERVIK. Skål, steninge slott. Signerad & daterad 2003.
Slutpris80 SEK
27856
Skål. "Våris", Uranglas, Reijmyre.
Slutpris140 SEK
27859
MATS JONASSON. 2 Konstglas. Målerås, signerade
SlutprisInga bud
27864
MATS JONASSON. 3 Skålar. "Blue Magic". Målerås.
Slutpris120 SEK
27691
Apoteksflaskor. Opalinglas.
SlutprisInga bud
27875
Diverse glas. Bl.a Kosta, Orrefors, m.m.
SlutprisInga bud
27879
Figuriner & glas. Bl.a JIE, NAO m.m.
Slutpris120 SEK
27884
Slutpris80 SEK
27883
Diverse glas. Bl.a Orrefors.
SlutprisInga bud