Börjar: 20 okt 2023 16:33Avslutas: 29 okt 2023 18:00
29 OKTOBER 2023
27953
NILS TIRÉN. Skolplansch, Gök/Nattskära, 1932.
Slutpris180 SEK
27948
AXEL OLSSON. Litografi, signerad & numrerad 10/350.
Slutpris100 SEK
27959
Diverse tavlor. Oljor, tryck m.m.
Slutpris80 SEK
27956
2 Skolplanscher. Religiösa motiv.
Slutpris80 SEK
27949
Orientalisk tavla.
Slutpris350 SEK
28040
CLAUDE FLAVET. Blandteknik, signerad.
Slutpris140 SEK
28039
Affisch. Karta över Båstad. Förlaga öfver tomtplatserna till Båstad, 1988.
Slutpris450 SEK