Börjar: 1 nov 2023 11:36Avslutas: 9 nov 2023 18:00
9 NOVEMBER 2023
28196
GUNNAR BRUSEWITZ. 5 Tryck, signerade.
SlutprisInga bud
28198
PIETER DIK. Olja på duk, signerad.
Slutpris230 SEK
28200
ERIC AX-TÄCKSTRÖM. Olja på pannå, signerad.
Slutpris80 SEK
28199
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Äldre olja på duk.
Slutpris80 SEK
28195
Diverse tavlor. Bl.a Sören Viberg m.m.
Slutpris180 SEK
28197
HARALD WIBERG. 7 Tavlor, Litografi & tryck, signerade.
Slutpris200 SEK
28228
LARS HERDER. Olja på duk, komposition, signerad.
Slutpris230 SEK
28227
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, signerad & daterad 1977.
SlutprisInga bud