Börjar: 8 nov 2023 20:04Avslutas: 16 nov 2023 18:00
16 NOVEMBER 2023
28431
NIELS REFSGAARD. Dansk design.
Slutpris100 SEK
28423
Royal Copenhagen, "Musselmalet", Nagg på samtliga delar.
Slutpris100 SEK
28407
Servisdelar, Bavaria.
Slutpris100 SEK
28396
AXEL ELFSTRAND. 5 Assietter, Sjöbo.
Slutpris100 SEK
28389
3 Figuriner. O.B.S. Skador, Royal Copenhagen, Dahl Jensen & Spanien.
SlutprisInga bud
28404
Diverse porslin. Bl.a Guldkroken m.m.
SlutprisInga bud
28387
Laholms Keramik, 2 delar.
Slutpris80 SEK
28394
Bing & Gröndal. "Blå Måsen", 9 Kaffekoppar med fat & 4 Assietter.
Slutpris600 SEK
28429
Diverse Porslin & Keramik.
SlutprisInga bud
28412
ÅKE WALLDEN. 5 Krukor, Skottorp Keramik.
SlutprisInga bud
28418
Royal Copenhagen. "Musselmalet", Nagg på samtliga delar.
Slutpris100 SEK
28415
Royal Copenhagen. Skål, "Musselmalet", halvblond, 1a sortering.
Slutpris500 SEK
28400
LAURITZ HJORTH. Ängel med ljusshållare.
SlutprisInga bud
28424
Diverse porslin & keramik. Bl.a Bing & Gröndal, Rörstrand, Nymölle m.m.
Slutpris100 SEK
28426
Slutpris100 SEK
28434
Diverse porslin & keramik m.m. Bl.a Höganäs, Gustavsberg, Göteborg m.m.
SlutprisInga bud