Börjar: 14 nov 2023 17:26Avslutas: 23 nov 2023 18:00
23 NOVEMBER 2023
28652
HARALD SALLBERG. Etsning, signerad & daterad 1932.
Slutpris1 700 SEK
28645
BERT ÖSTERLUND. Olja på duk, signerad.
Slutpris180 SEK
28655
GUSTAF ISANDER. Etsning, "Expansion", signerad & daterad 1922.
Slutpris140 SEK
28650
EVE BÉVE. Träsnitt, signerad & daterad 1910.
Slutpris80 SEK
28656
NILS TYDÉN. Olja på pannå, signerad.
Slutpris1 300 SEK
28647
HARALD SALLBERG. Etsning, signerad & daterad 1937.
SlutprisInga bud
28644
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, stilleben, osignerad.
Slutpris450 SEK
28654
EVA BÉVE. Träsnitt.
Slutpris80 SEK
28648
SVEN HELLSTRÖM. Olja på duk, stilleben, signerad & daterad 1947.
Slutpris290 SEK
28651
TURE LIDSTRÖM. Akvarell.
Slutpris120 SEK
28684
Stort parti tavlor. Etsningar, oljor m.m.
Slutpris140 SEK
28653
HARALD SALLBERG. Etsning, signerad & daterad -33
Slutpris400 SEK
28683
TURE LIDSTRÖM. 3 Teckningar, signerade LT & daterade 1947, 1949 & 1950.
SlutprisInga bud
28649
GUSTAF ISANDER. Etsning, "Jarls Torg Stockholm", signerad & daterad 1927.
Slutpris100 SEK