28737 Soffa. Furu, 1970-tal.

28737a_8dbe6aa50a40620_med.jpeg
  • 28737a_8dbe6aa50a40620_sm.jpeg
  • 28737b_8dbe6aa50f3d103_sm.jpeg
  • 28737c_8dbe6aa514de614_sm.jpeg

Mäter ca: 70cm hög, 80cm djup & 200cm bred.

Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK