Börjar: 20 nov 2023 18:07Avslutas: 28 nov 2023 18:00
28 NOVEMBER 2023
28763
CARL-HARRY STÅLHANE. Plunta.
Slutpris140 SEK
28765
Diverse Keramik & Porslin. Bl.a JIE, Gustavsberg m.m.
Slutpris100 SEK
28775
Tysk Tomte med Yxa.
Slutpris230 SEK
28772
3 Figuriner. Lera/Keramik. N. Norold, signerad & numrerade.
Slutpris80 SEK
28776
Äldre tomte. Tysk.
Slutpris140 SEK
28777
Krus. Höganäs, Raus & Wallåkra.
Slutpris140 SEK
28816
Keramik. Mestadels från Italien.
Slutpris80 SEK
28778
Keramik tavlor.
SlutprisInga bud
28764
Tomte. Tysk.
Slutpris120 SEK