Börjar: 20 nov 2023 18:07Avslutas: 28 nov 2023 18:00
28 NOVEMBER 2023
- JUL & PÅSKRensa filter
28780
Tomte. Tyskland.
Slutpris140 SEK
28775
Tysk Tomte med Yxa.
Slutpris230 SEK
28784
Tomte, Gräfenroda.
Slutpris120 SEK
28767
3 Tomtekrukor & julkulor.
SlutprisInga bud
28783
Tomte. Tyskland.
Slutpris120 SEK
28772
3 Figuriner. Lera/Keramik. N. Norold, signerad & numrerade.
Slutpris80 SEK
28776
Äldre tomte. Tysk.
Slutpris140 SEK
28786
Tomte. Tyskland.
Slutpris180 SEK
28782
Tomte. Tyskland.
Slutpris80 SEK
28781
Tomte med stege. Tyskland.
Slutpris230 SEK
28785
Tomte, Gräfenroda.
Slutpris100 SEK
28764
Tomte. Tysk.
Slutpris120 SEK