Börjar: 25 nov 2023 14:34Avslutas: 3 dec 2023 18:00

3 DECEMBER 2023

HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 54/75
28993
Slutpris80 SEK
SVEN LJUNGBERG. Färglitografi, signerad & numrerad 45/260.
28995
Slutpris320 SEK
28982
Slutpris80 SEK
28984
SlutprisInga bud
JOHNNY OPPENHEIMER. Olja på duk, "Röd Djungel", signerad.
28975
Slutpris500 SEK
28981
SlutprisInga bud
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad I. Steijner & daterad -85.
28998
SlutprisInga bud
INGVAR ADAMSSON. Färglitografi, "Hundfolket 1", signerad & numrerad 15/15.
28994
SlutprisInga bud
28985
Slutpris80 SEK
EMIL WENNERWALD. Olja på duk, signerad & daterad -09.
28999
Slutpris140 SEK
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 37/75
28989
Slutpris160 SEK
ULF TROTZIG. Färglitografi, komposition, signerad & numrerad 36/70.
28983
Slutpris100 SEK
HEDVIG MALMSTRÖM. Litografi, signerad, daterad 1985 & numrerad 41/130.
28980
SlutprisInga bud
WALTER BENGTSSON. Litografi, signerad & numrerad 10/20, O.B.S. Ej inramad.
28997
SlutprisInga bud
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 55/75
28991
Slutpris160 SEK
JOHANN ELIAS RIDINGER, Kopparstick, jaktscen, 1700 talet.
28996
SlutprisInga bud
AFFISCH. Nanneska Samlingen, Halmstadsgruppen.
28986
Slutpris80 SEK
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 7/250
28990
SlutprisInga bud
28988
Slutpris80 SEK
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 52/75
28992
SlutprisInga bud
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 53/75
28987
SlutprisInga bud