Börjar: 25 nov 2023 14:34Avslutas: 3 dec 2023 18:00
3 DECEMBER 2023
28993
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 54/75
Slutpris80 SEK
28995
SVEN LJUNGBERG. Färglitografi, signerad & numrerad 45/260.
Slutpris320 SEK
28982
THOMAS FRISK. Litografi, "Laguna mig hit", signerad, daterad -86 & numrerad 41/130.
Slutpris80 SEK
28984
WALTER BENGTSSON. Färglitografi, signerad, daterad -88 & numrerad 17/260.
SlutprisInga bud
28975
JOHNNY OPPENHEIMER. Olja på duk, "Röd Djungel", signerad.
Slutpris500 SEK
28981
NILS JOHANSSON. Litografi, signerad, daterad -86 & numrerad 41/130.
SlutprisInga bud
28998
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad I. Steijner & daterad -85.
SlutprisInga bud
28994
INGVAR ADAMSSON. Färglitografi, "Hundfolket 1", signerad & numrerad 15/15.
SlutprisInga bud
28985
BENGT NORDENBORG. Färglitografi, "I Sommarhagen", signerad & numrerad 200/200.
Slutpris80 SEK
28999
EMIL WENNERWALD. Olja på duk, signerad & daterad -09.
Slutpris140 SEK
28989
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 37/75
Slutpris160 SEK
28983
ULF TROTZIG. Färglitografi, komposition, signerad & numrerad 36/70.
Slutpris100 SEK
28980
HEDVIG MALMSTRÖM. Litografi, signerad, daterad 1985 & numrerad 41/130.
SlutprisInga bud
28997
WALTER BENGTSSON. Litografi, signerad & numrerad 10/20, O.B.S. Ej inramad.
SlutprisInga bud
28991
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 55/75
Slutpris160 SEK
28996
JOHANN ELIAS RIDINGER, Kopparstick, jaktscen, 1700 talet.
SlutprisInga bud
28986
AFFISCH. Nanneska Samlingen, Halmstadsgruppen.
Slutpris80 SEK
28990
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 7/250
SlutprisInga bud
28988
Slutpris80 SEK
28992
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 52/75
SlutprisInga bud
28987
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 53/75
SlutprisInga bud