Börjar: 25 nov 2023 14:34Avslutas: 3 dec 2023 18:00
3 DECEMBER 2023
- ÖVRIGTRensa filter
28915
2 Äldre skrin/askar & 1 sytrådsask.
Slutpris120 SEK
28903
2 Förvaringslådor.
Slutpris160 SEK
28937
5 Knivslidor. Hantverk.
SlutprisInga bud
28889
1 Par bokstöd, Munkar, Gips, Signerade Fra Dodo & daterad 1935.
Slutpris180 SEK
28953
2 Skrin. Orientaliskt & nysilver.
Slutpris160 SEK
28907
Mangelkorg & Förvaringslådor.
Slutpris80 SEK
28875
Äldre hushållsvåg & strykjärn.
Slutpris120 SEK
28888
Frånluftsfläkt. Pax Passed, oanvänd.
Slutpris350 SEK
28979
Fasaddekoration. Bonde som plogar, Järn.
Slutpris320 SEK
28663
Lampskärmar.
SlutprisInga bud
28970
Äldre koffert.
Slutpris120 SEK
28910
Golvljusstake & ljuskrona. Smide.
Slutpris120 SEK
28973
Trappstege. 3 Steg.
Slutpris160 SEK
28967
Isbox/Kylbox/ Kylvagn/ Dryckeskyl.
Slutpris180 SEK
28940
Husqvarna Gjutjärn & Kockums.
Slutpris120 SEK
28922
Diverse. Bl.a Mässing, Gökur, Piska m.m.
Slutpris290 SEK
28965
Mangelkorg, Förvaringslåda & paraplyer.
Slutpris80 SEK
28961
Dikter m.m. Nedtecknade 1990 talet, Bo Bergman.
SlutprisInga bud