Börjar: 6 dec 2023 20:41Avslutas: 14 dec 2023 18:00
14 DECEMBER 2023
- BELYSNINGRensa filter
29290
Golvlampa. Schmidt´s lampdesign, Danmark
Slutpris80 SEK
29267
FRITZ KURZ. Vägglampa, Orrefors.
Slutpris180 SEK
29265
OWE SANDBERG. Bordslampa, Kosta Boda, Signerad.
Slutpris230 SEK
29286
Golvlampa. ANF.
Slutpris80 SEK
29287
Taklampa. Markslöjd.
SlutprisInga bud
29289
Golvlampa. Schmidt´s lampdesign. Danmark.
SlutprisInga bud